• Wycieczka na lotnisko

• W czerwcu grupa 'Myszki" udała się na ostatnią wycieczkę w roku szkolnym. Dzieci odwiedziły lotnisko Kraków-Balice, gdzie wzięły udział w zajeciach pt. "Jaś jedzie na wakacje" oraz zwiedziły budynek lotniska i taras widokowy. Wyjazd był doskonałym wprowadzeniem do wakacyjnych wyjazdow, szczególnie podróży samolotem i poznaniem podstawowych zasad bezpiczeństwa.

• WAKACJE!

• Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy zdrowych, słonecznych wakacji!

Udanych wycieczek tych dalszych i bliższych.

Do zobaczenia!

• Dzień Rodziny i Zakończenie Roku

• W ostatnich tygodniach czerwca dzieci z naszego przedszkola przedstawiały krótkie programy artystyczne z okazji „Dnia Rodziny” połączone z zakończeniem roku przedszkolnego. Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi piosenkami. Przedszkolaki udowodniły, że prócz talentu krasomówczego oraz wokalnego drzemie w nich również duży potencjał taneczny, który stanowił  dodatek do całości występów. Rodzice przygotowali przepyszne łakocie. Na zakończenie dzieci otrzymywały dyplomy, drobne upominki i robiły pamiątkowe zdjęcia.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.