• Dzień Babci i Dziadka w grupie "Jeżyki"

• Przedszkolaki 19 stycznia 2023r. ponownie wystawiły "Jasełka" dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta. Dzieci zaprezentowały wiersze, kolędy i piosenki oraz zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

• Dzień Babci i Dziadka

• Przedszkolaki przedstawiły ponownie jasełka bożonarodzeniowe dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta. Mimo licznej nieobecności dzieci, występ był udany, a jego zwieńczeniem były życzenia składane dla ukochanych dziadków oraz wręczenie im podarunków przez wnuczęta.

• Wigilia przedszkolna

• "Złota gwiazdka na niebie świeci

Mruga oczkiem do wszystkich dzieciI.

Do Ciebie też zamruga

W wigilijną, piekną noc,

Niech ta noc dziś będzie długa,

Bo jest piękna i ma moc."

Dzieci w przedszkolu również obchodziły wigilię podczas, której zasiadły do obiadu świątecznego, w gronie swoich rówieśników i nauczycieli. Towarzyszyło im dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń oraz śpiewanie kolęd, co było dobrym przygotowaniem przed rodzinnym świętowaniem w domu.