• WYCIECZKA - Wioski Świata - MISIE

• Dzień 14 czerwca 2023 r. pomimo, że przywitał nas deszczem, pozostanie w naszej pamięci jako bardzo udany. To dlatego, że wybraliśmy się do Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata" w Krakowie i nawet mżawka nie zepsuła nam dobrych humorów. Oprócz zwiedzania poszczególnych "domów" z różnychz zakątków świata, jak np. igloo, jurta, rondavele, dzieci uczestniczyły również w ciekawych warsztatach indiańskich. Wycieczka przyniosła nam nie tylko dużo radości, ale i wiadomości  :)

• GRY PLANSZOWE - MISIE

• 13 czerwca br. odwiedzili nas podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Krakowa wraz ze swoim opiekunem. Goście przywieźli ze sobą bardzo dużo różnorodnych gier planszowych. W pierwszej części przedszkolaki grali w gry kooperacyjne, rozwijając współpracę, a w drugiej pojawił się już element rywalizacji. Dzięki temu "Misie" mogły doskonalić umiejętność radzenia sobie z wygraną i przegraną. Był to wspaniały czas nauki i zabawy!
            Dziękujemy za taką możliwość i zapraszamy ponownie! :)

• Dzień Dziecka

• 5 czerwca obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dziecka. To ważne święto zostało godnie uczczone, a to wszystko dzięki uprzejmości, pomysłowości i wsparciu finansowemu Rady Rodziców. Jak zwykle rodzice bardzo pozytywnie zaskoczyli swoje dzieci wieloma atrakcjami, które dla nich zorganizowali. W imieniu dzieci i własnym: Dziękujemy!

• Czekoladowy Autobus

• 26 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach czekoladowych, wewnątrz specjalnego autobusu. Było wesoło i słodko. Dzieci przygotowały swoje czekoladki, które jak się dowiedziały, najlepiej smakują, gdy dzielimy się nimi z innymi.