• JASEŁKA

• Tradycyjnie w naszym przedszkolu w grudniu odbyły się Jasełka. Dzieci wspaniale przebrane przybliżyły nam w artystyczny sposób istotę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Przepiękne recytacje i śpiew podziwiali zaproszeni rodzice. Po występach widzowie otrzymali od swoich pociech upominki, a wszyscy miło spędzili czas przy przygotowanych przez rodziców łakociach.

• Warsztaty malowania bombek

• "Wiszą na gałązkach

wszystkie kolorowe.

Jedne bardzo stare,

inne całkiem nowe.

Mienią się i błyszczą

jak gwiazdy na niebie.

Na pięknej choince,

dla mnie i dla Ciebie."

W piątek 9 grudnia odbyły się warsztaty malowania bombek. Dzieci miały okazję wykazać się swoją kretywnością i wykonać bombkę własnego pomysłu, kolorową i błyszczącą.

• Wizyta Świętego Mikołaja

• "Mikołaju nasz, dużo paczek masz.

Jak Cię ładnie poprosimy to nam jedną dasz."

6 grudnia to wyjątkowy dzień, szczególnie dla dzieci, które oczekują wizyty Świętego Mikołaja. W tym roku też okazał się niezawodny i oczywiście odwiedził przedszkolaki, sprawiając im tym wielką radość.

• "Zebrała się nasza gromada,

Gdy już wieczór zapada.

Chętna do zabawy w andrzejkową noc,

Bo dziś wróżb i magii moc."

W środę odbyły się wróżby i zabawy z okazji andrzejek. Przedszkolaki zmieniły się w różne postacie, dzięki pięknym strojom. Andrzejki okazały się aktywnym dniem, pełnym radości i przepowiedni.