• Podstawa programowa

• Przedszkole Samorządowe w Czajowicach zapewnia bezpłatną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego w godzinach od 8:30 do 13:30.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Dzienny czas pracy przedszkola wynosi 11 godzin, od 6:30 do 17:30

• Przedmiot działalności STATUT

Przedmiot działalności STATUT

Przedszkole Samorządowe w Czajowicach jako przedszkole publiczne, realizuje programy wychowania przedszkolnego uwzględniające podstawę programową wychowania przedszkolnego, zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w czasie ustalonym przez organ prowadzący, nie krótszym niż 5 godzin dziennie oraz przeprowadza rekrutację dzieci w oparciu o zasadę powszechnej dostępności oraz zatrudniając nauczycieli posiadających kwalifikacje określone w odrębnych przepisach.

Szczegółowe cele i zadania przedszkola określa statut.

STATUT_2022_rok.pdf

• Standardy ochrony maloletnich przed krzywdzeniem
      w Przedszkolu Samorządowym w Czajowicach

Standardy_ochrony_maloletnich_PSCz.pdf